Biz Kimiz?

Şirketimiz FİNALSU taze meyve ve sebze ihracatı alanında yirmi beş yıllık tecrübeye sahiptir. Politikamız, sözleşmeden doğan yükümlülüklerin doğru ve kusursuz bir şekilde yerine getirilmesine dayanır. Sağlanan hizmet ve malları yüksek kalitede sunmayı ve müşteri için maksimum memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz. Biz Sizin güvenilir ve sorumlu tedarikçiniziz. Yüksek kalitede ve profesyonel hizmetimiz sayesinde Şirketimiz Rusya, Avrupa, Orta Asya ve Uzakdoğu′da düzenli işbirliği sağlamıştır.

2000 ton depo kapasitesi, 2500 m2 kapalı alan, 5000 m2 açık alan, 8 adet soğuk hava deposu, 150 kişilik üretim alanı ve floranlı soğutma sistemi bulunan tesislerimiz ve güçlü lojistik ağımızla uluslararası standartlara uygun şekilde soğutma, depolama ve lojistik işlemlerini yaparak ve sürekli artan tecrübemizle ihracatlarımıza devam etmekteyiz.


Neden Biz?

• Şirketimiz deneyimli personeli ile güvenilir ve zamanında ihracat gerçekleştirmektedir.
• Organik ve kaliteli taze sebze ve meyve yelpazesini hizmetinize sunuyoruz.
• Tüm ürünlerimizi tek tek özenle hazırlıyor, paketliyor, uygun hijyen, sıcaklık ve nem ortamlarında zamanında size ulaştırıyoruz.
• Meyve ve sebze yetiştirme sürecinde bitkinin toprağa ekilmesinden müşteriye paketlenmiş halde teslim edilmesine kadar tüm adımlar kontrolümüz altındadır.
• Her bir müşterimiz ile özenle ilgilenen, nitelikli ve çalışkan kadromuz ile mutlak müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.
• Yeni fikirlere ve inovasyona açığız.

Müşterilerimize ve Ortaklarımıza en kaliteli ürünü en iyi fiyatla tam zamanında sunmayı hedefliyoruz. Güneşli ve bereketli Türkiye’nin taze, lezzetli ve kaliteli ürünleri sayesinde kesintisiz ürün tedariği ve esnek fiyat politikası izleyebiliyoruz. Firmamızın sunduğu hizmet ve ürünlerden memnun kalacağınızı size garanti ederiz.